Godło Polski
BIP

Aktualności

Nagrody rozdane!

endomondo2 587x600

Dziś odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród dla zwycięzców zeszłorocznej akcji "Zbieraj kilometry z SU". Tym razem podium należało do dziewcząt a wyniki były następujące:
1 miejsce - Katarzyna Noje (1699 km)
2 miejsce - Natalia Kubiak (1427 km)
3 miejsce - Jagoda Sobalik (964 km)

Czytaj więcej...

Zbieraj kilometry z SU

endomondo

Drodzy uczniowie! Już 1 października zaczyna się kolejna edycja konkursu "Zbieraj kilometry z SU".  Zapraszamy do udziału! Podsumowanie zeszłorocznej akcji, już jutro, na naszym szkolnym FB.  Link do rywalizacji (kilometry zaczną zliczać się od 1.10, ale już można dołączać): https://www.endomondo.com/challenges/44788146

A co należy zrobić, by zbierać kilometry? Popatrz na plakat obok :)


 


ALARM!!!

Próbny alarm 2020

23 września br. odbył się w naszej szkole alarm przeciwpożarowy. Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, cała szkolna społeczność szybko znalazła się na boisku szkolnym czyli miejscu zbiórki. Ochotnicza Straż Pożarna, w okrojonym pandemicznym składzie, przyjechała na czas. Na szczęście był to alarm symulowany.

Czytaj więcej...

Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję

Sprzątanie świata 202Oto dylematy z jakimi przyszło się zmierzyć tegorocznym uczestnikom 27 już akcji Sprzatanie Świata - Poland. Uczniowie naszej szkoły dzielnie stawili czoła górom pastiku wszechobecnego w najbliższej okolicy. Mimo rosnących z roku na rok opłat zwiazanych z odbiorem i utylizacją

Czytaj więcej...

Nasi Superbohaterowie - finał

Superbohaterowie10 września wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w projekcie „Nasi Uczniowie- Superbohaterowie”. Przypominamy, że akcja ta odbyła się podczas zdalnego nauczania i spotkała z wielkim zainteresowaniem. Zachęcamy do śledzenia kolejnych propozycji wspólnej zabawy i udziału w naszych konkursach. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta