Godło Polski
BIP

Aktualności

NASI - wicemistrzami Wielkopolski!

Foto z etapu rejonowego rozgrywek

9 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygodę z turniejem „Piłkarska Kadra Czeka”. Na pierwszym etapie reprezentowaliśmy naszą gminę w etapie powiatowym. Turniej odbył się na boiskach w Gałowie 

Czytaj więcej...

Jesteśmy wśród najlepszych!

Patrycja i ZosiaZ przyjemnością informuję, że uczennice naszej szkoły Patrycja Kapłon z klasy VII s oraz Zofia Gorzkowska z klasy VIII a otrzymały tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki „Olimpus” (w sesji zimowej). Gratulujemy uczennicom talentu i sukcesu.

Czytaj więcej...

Uwaga, ważna informacja dla Rodziców!

Szanowni Państwo
W związku z tragicznymi wydarzeniami mającymi miejsce w jednej ze szkół pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z "Procedurami postępowania nauczycieli w sytuacjach kryzysowych w szkole", znajdującymi się w zakładce O szkole - Dokumenty szkoły.
Informujemy także, że utworzyliśmy formułę tzw. anonimowej skrzynki na sygnały znajdującej się na stronie szkoły: sp3wronki.pl w zakładkach panelu bocznego strony (logo w kształcie koperty).

Nabór uzupełniający do klas sportowych

Dyrekcja wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w testach uzupełniających do oddziałów sportowych na rok szkolny 2019/2020 do klasy VII i VIII o profilu piłka nożna i piłka siatkowa.
Testy sprawnościowe odbędą się 10.06.2019 r. o godz. 18.30 w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Polnej 5 we Wronkach. Chętne osoby muszą posiadać: aktualne badania lekarskie (zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu), wniosek o przyjęcie ucznia do klasy sportowej, zgoda na kandydowanie do oddziału sportowego.
Wymagane dokumenty dostępne są do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA.

Dokumenty należy złożyć do dnia 07.06.2019 r. w sekretariacie szkoły.

  • 07.06.2019 r. - złożenie dokumentów
  • 10.06.2019 r. o godz. 18:30 - testy sprawnościowe

Więcej informacji:

  • Sekretariat Szkoły: (67) 25-40-748
  • Trenerzy/nauczyciele zajęć ukierunkowanych:
    Fabian Myszkowski 503-106-571
    Bartosz Hoffmann 609-712-378
    Leszek Biedziak 697-908-735

Turniej Ratowników

Turniej Ratowników

16 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz trzynasty wzięli udział w Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych organizowanym przez Edukację Lubasz Sp. z o.o.  Trzyosobowy zespół w składzie: Hubert Jęczmyszek (kl.III D), Krystyna Runowska (kl.III D), Aleksandra Ginalska (kl.III B) zmierzył się z zadaniami na dwóch stanowiskach pozoracji.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta