Godło Polski
BIP

Aktualności

Nasza "Szkoła pamięta"

szkolapamieta

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca szkoły do upamiętnienia ważnych postaci, wydarzeń związanych z danym regionem i apeluje o włączenie się do akcji “Szkoła pamięta”. Kulminacja tych inicjatyw  przypadła na piątek 25 października.

Czytaj więcej...

Święto Drzewa c.d.

Dzien Drzewa c.d.W piątek 25 października 2019 r.  uczennice klasy 8 d: Anna Kowalska i Leticja Wallicht odwiedziły najmłodszych oraz klasy starsze i zadawały uczniom zagadki związane ze Świętem Drzewa. Za poprawną odpowiedź można było otrzymać nagrodę w postaci owoców. Na szkolnym parterze znajdowała się wystawa prac poświęconych 

Czytaj więcej...

Integracyjne zajęcia w kinie

Zajęcia integracyjne w kinie

23 października uczniowie z klasy 1A i 1B oraz klasy”0” pod opieką p. Małgorzaty Mereckiej, p.Joanny Sip-Grochowskiej, p.Julii Spychale, uczestniczyli w wyjściu do kina Gwiazda, aby obejrzeć film pt: „Angry Birds 2” Cele i założenia programowe wycieczki to:

Czytaj więcej...

Święto Drzewa dla najmłodszych

Święto DrzewaW ramach obchodów Święta Drzewa uczennice z klasy 8 A: Aleksandra Głucha, Roksana Lech, Julia Rusinek, Magdalena Tomaszewska, Zofia Zielińska, Izabela Kaźmierczak, Zuzanna Lubik, Amelia Michalak oraz Weronika Woźniak, wyruszyły razem z klasą 1A i „0” do parku,

Czytaj więcej...

Dziękujemy Strażakom!

Wizyta strażaków

W poniedziałek 21 października 2019 r. na teren naszego boiska szkolnego wjechał wóz strażacki z Ochotniczej Straży Pożarnej AMICA, który wzbudził duże zainteresowanie wśród dzieci. Najmłodsze klasy miały możliwość z bliska podziwiać wyposażenie, jakim dysponują  strażacy podczas swojej  ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta