Godło Polski
BIP

Aktualności

VIII E i S w RCPU w Rogoźnie

Rogozno 2019

W dniach od 14 do 18 października bieżącego roku uczniowie klas VII s i VIII e pod opieką wychowawców pani Arleny Stachowiak i pani Sandry Bukowskiej oraz opiekuna pana Wojciecha Szałańskiego uczestniczyli w turnusie profilaktycznym Regionalnego Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie.

Czytaj więcej...

Dzień z życia....

Dzien z zycia W Dniu Edukacjia Narodowej Pierwszoklasiści i Zerówkowicze zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta.  Przedstawiamy krótką fotorelację z działalności klas pierwszych i oddziału przedszkolnego, widzianą okiem obiektywu.

Dzień Edukacji Narodowej

Pasowanie na ucznia

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole rozpoczęło się spotkaniem z mistrzem świata w trikach piłkarskich - Pawłem Skórą. Nasz gość zaangażował do swojego pokazu również uczniów i nauczycieli.
Następnie rozpoczął się uroczysty apel, w czasie którego odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych oraz zerówkowiczów.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo Wojtka

Zwycięstwo Wojtka

W piątkowych zawodach przełajowych, które odbyły się w Żerkowie świetną formą wykazał się Wojtek Remisz z klasy V s. W biegu w kategorii chłopców z rocznika 2008 został Mistrzem Wielkopolski Zrzeszenia LZS. Oprócz Wojtka w biegach uczestniczyli jeszcze inni uczniowie z naszej szkoły:

Czytaj więcej...

Strażnicy Czystego Powietrza

Laureaci

11 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Anna Kowalska, Leticja Wallicht, Mikołaj Raś, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski zostali Laureatami Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego - Drzewo Franciszka. W tegorocznej edycji tego konkursu wzięło udział ponad 70 szkół z całej Wielkopolski. Organizatorem konkursu była Fundacja Zakłady Kórnickie.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta