Godło Polski
BIP

Aktualności

Walentynki, nie tylko dla zakochanych

Walentynki 2020 1

Tradycyjnie, w dzień św. Walentego obchodziliśmy w naszej szkole "dzień na czerwono", zorganizowany przez samorząd uczniowski. Była to okazja do obdarowywania się drobnymi upominkami, do składania pięknych walentynkowych życzeń, no i oczywiście do wspólnej zabawy w czasie przerw międzylekcyjnych.  

Czytaj więcej...

Edukacja prawna w szkole

Spotkanie z kuratorem sądowymW dniach 13 i 14 lutego uczniowie kl. VII i VIII naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach, które poprowadziła  Pani Katarzyna Major – kurator zawodowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach. Spotkanie odbyło się w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki, a dotyczyło edukacji prawnej. 

Czytaj więcej...

Konkurs ortograficzny 2020

Konkurs ortograficzny

Jak co roku, poloniści z naszej Szkoły zorganizowali konkurs ortograficzny. Do boju zgłosili się, zarówno młodsi, jak i najstarsi uczniowie. Tekst najeżony był ortograficznymi pułapkami, ale uczestnicy dzielnie walczyli. Ostatecznie, zwycięzcami okazali się:

Czytaj więcej...

Dla Babć i Dziadków

Spotkanie międzypokoleniowe

Odwiedziny Seniorów

W poniedziałek 20 stycznia, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z podopiecznymi Dziennego Domu Seniora we Wronkach. W ramach wydarzenia seniorzy obejrzeli "Opowieść wigilijną"  i wraz z klasą I b wzięli udział w warsztacie plastycznym. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta