Godło Polski
BIP

Aktualności

Gratulacje dla Igi!

Gratulacje!  Nasza uczennica Iga Antoszewska z klasy 2b zajęła I miejsce w Konkursie Recytatorskim ogłoszonym przez Urząd Miasta i Gminy Ostroróg. Gratulujemy Idze i życzymy dalszych sukcesów. A oto występ naszej laureatki.

#SzkołaDoHymnu 2020

Zaśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego -  na Teamsie i w domu. Wszystkim uczennicom i uczniom a także ich wychowawcom i rodzicom serdecznie dziękujemy, iż w trudnym czasie edukacji zdalnej zechcieli wziąć udział w corocznej akcji #SzkolaDoHymnu. 

Kartka dla Polski - od Uczniów SP3

DRODZY CZYTELNICY

Aby umożliwić Wam kontakt ze światem książki informujemy, że począwszy od dnia 16 listopada 2020r. (do odwołania) będzie możliwość korzystania z zasobów biblioteki szkolnej - w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 12:00 do 14:30. Istnieje możliwość umówienia się w innym terminie (kontakt przez e- dziennik z p. Emilią Jęchorek). Serdecznie zapraszamy!

#SzkołaDoHymnu 2020

Szkola do hymnu 2020

Już po raz kolejny MEN zachęca uczniów i nauczycieli, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to wtorek, 10 listopada. Nasza szkoła również chce włączyć się we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy. Zapraszamy do wspólnego śpiewania hymnu na Teamsie! Możesz także poprosić swoich domowników, by nakręcili filmik z Twojego śpiewania, który udostępnisz potem swojemu wychowawcy na OneDrive. Odśpiewajmy hymn narodowy we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. Link do podkładu muzycznego - w e-dzienniku!

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta